Gramy

Novika w Rezydencji

Spotkanie całkowicie nieprzypadkowe. Festiwal designu, w swej nocnej odsłonie, spotyka się z miejscem, które za punkt honoru postawiło sobie promowanie wzornictwa. Rangę wydarzenia podkreśla występ Noviki wraz z zespołem.
BEATS FRIENDLY to przyjaźnie nastawiony kolektyw dj'sko - producencko - wokalny.
Już od ponad czterech lat grają w klubach całego kraju serwując w nich balangową miksturę, zaskakując nowymi brzmieniami i tworząc pozytywny klimat, którego często brakuje na dzisiejszych parkietach.

NOVIKA to dobra mama kolektywu, która na imprezach chwytając za mikrofon raz zagrzewa do zabawy, innym razem koi ciepłym wokalem. Za gramofonami towarzyszą jej: RAWSKI, LEXUS aka Mr. Lex, BARTEK WINCZEWSKI, HARPER i jedyna dama za gramofonami, GAMA. Każdy z nich z płytowym kufrem wypełnionym po brzegi tym, co w parkietowym nurcie najciekawsze. We właściwym sobie stylu, ale i wyczuciem chwili, sięgają po te muzyczne perełki mieszając je nie oglądając się na konwencje. Często podczas imprez gramy z towarzystwem muzyków: Grom (drums), Nasko lub Foxx na instrumentach klawiszowych, Tomek Ziętek (trąbka). Poza graniem w klubach każdy z członków kolektywu zajmuje się muzyką na innym polu. Prowadzą autorskie audycje w radiu, współpracują z muzycznymi magazynami, organizują imprezy i muzyczne wydarzenia, produkują i wydają.

Tego wieczoru zagrają również przedstawiciele łódzkiej sceny klubowej Dj Lukee oraz Dj Milkweed
muzyka: house

Wstęp wolny dla gości Festiwalu Designu posiadających karnety.

Lodz Design w Rezydencji.

Spotkanie całkowicie nieprzypadkowe. Festiwal designu, w swej nocnej odsłonie, spotyka się z miejscem, które za punkt honoru postawiło sobie wzornictwa promowanie. Rangę wydarzenia podkreśla występ Noviki wraz z zespołem. Śmiałość podpowiada, że będzie to wydarzenie niezapomniane.

timer