Gramy

Marysia Sadowska w KoKoo

MARYSIA związana jest z muzyką od zawsze... Jako dziecko znana była szerokiej publiczności z niezwykle popularnego programu Tęczowy Music Box. Pierwsza solową płytę nagrała mając 14 lat, kolejną trzy lata później. Już jako nastolatka prowadziła własna audycję w Radiu Dla Ciebie Pt. "Twój Hit". Dużym powodzeniem cieszył się program "Co Jest Grane", który Marysia prowadziła mając 18 lat.  W 1996 roku Marysia postanowiła wyjechać do Los Angeles. W tym samym roku wzięła udział w Euro Eco Meeting, gdzie m.in. wystąpiła przed koncertem Coolio. Lata 1996 - 1998 były dla niej okresem niezwykle pracowitym, ale i owocnym w sukcesy. W tym czasie nagrała dwie płyty "Crazy" i "Lucky Star". Obydwa albumy zostały wydane w Japonii. W ciągu dwóch lat nieustannie była w podróży pomiędzy Los Angeles (gdzie nagrywała i pracowała jako producent muzyczny), Tokyo (koncerty i promocja płyty), a Warszawa (gdzie jest jej dom rodzinny). Na jej dalszy los miało wpływ jeszcze jedno ważne wydarzenie - podczas pobytu w Polsce postanowiła spróbować swych sił startując do szkoły filmowej. Nie było to łatwe zadanie. A jednak udało się jej. Otrzymała możliwość studiowania w łódzkiej "filmowce" na wydziale reżyserii. Chęć rozwoju, a także tęsknota za ojczyzna sprawiła, ze Marysia, postanowiła powrócić do Polski. Nie oznaczało to jednak rozstania z muzyką, wręcz przeciwnie. Stworzyła własny zespół jazzowy, z którym koncertowała w całym kraju. Wkrótce rozpoczęła też działalność na scenie muzyki klubowej. Jako MC współpracowała z wieloma uznanymi dj-ami. Obecnie wspólnie z saksofonistą Bananem i dj'ami Tenessee i Ricardo tworzą kolektyw 40 Stopni Projekt.

Jednak Marysia to nie tylko wokalistka - sama zresztą przyznaje, że czuje się przede wszystkim producentem. Jest również doskonałym reżyserem, jej krótkometrażowy film Pt. "Skrzydła" był prezentowany na wielu międzynarodowych festiwalach, gdzie zdobył liczne nagrody. Marysia Sadowska jest również autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Edyty Gepert, Marcina Rozynka czy Michała Bajora. Dowodem jej talentu są trzy nominacje do Yachow 2003.

RICARDO. Dj, promotor. Przez wielu nazywany ojcem chrzestnym trójmiejskiego house'u. Od polowy lat 90tych jeden z najpopularniejszych dj-ów z Trójmiasta. Autor i pomysłodawca niezliczonej ilości eventów. Producent audycji radiowych. Menager i promotor legendarnego klubu Siouxie Tower. Twórca słynnych czwartkowych imprez w klubie Metro, gdzie spotykała się cała śmietanka polskich dj-ów. W dużym stopniu to dzięki niemu w drugiej połowie lat 90-tych Trójmiasto stało się jednym z najbardziej gorących miejsc na klubowej mapie Polski.

Obecnie jest rezydentem prestiżowego klubu Platinium w Warszawie, jednak spotkać go można także w innych klubach w Polsce i za granicą. Ricardo, wspólnie z warszawskim dj-em Tenessee, jest pomysłodawcą imprez Rich & Famous, których sukces szybko przeobraził projekt w prężnie działającą agencję o tej samej nazwie. Rich & Famous to marka, z którą współpracowali tacy artyści jak Tom Nowy, Seb Fontaine czy Shapeshifters. Projekt pojawia się w takich miejscach jak Utopia, Platinium, SQ czy klub Mix w Dubaiu i Queen w Paryżu. Aktualnie Ricardo wraz z dj'em Tenessee, saxofonistą Bananem oraz pierwszą Damą polskiej sceny klubowej - Marią Sadowską, pracują nad nowym projektem pod nazwą "40 Stopni Projekt".

Wstęp wolny dla gości Festiwalu Designu posiadających karnety.


music club & events

open 22.00 - 10.00 ;)
door selection
age limit > 21
for people enjoing FUN with nom limit
vip rooms girls & boys
party never ends with House Music

moniuszki 1

timer